Nakliyat Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli - Bursa Evtaş Nakliyat - 0224 327 20 67 - www.evtas.com.tr

Nakliyat Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Ev, iş yeri, hatta kurumsal bir şirketi dahi taşırken eşyalar gelişi güzel mi yoksa profesyonel bir şekildemi taşınır.

Hiç bu soruları nakliyat aşamasından önce kendinize sordunuz mu?

Ev taşıma yada diğer adıyla nakliyat işi göründüğü kadar kolay olan bir iş değildir.

Taşınmadan önce yapılması gereken şeylerin mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir.

 

Eşya Taşıtmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Öncelikle dikkat edilmesi gereken ilk sorun nakliyat firmasıdır, Nakliyat firması seçiminde aceleci olmadan dikkatli bir şekilde araştırma yapmalısınız.

Seçeğiniz nakliyat firmasının size ve eşyalarınıza maddi manevi zararlar vermeyeceğinden emin olduktan sonra bu firmayla görüşmeden öncede o araştırdığınız firma gibi işinden ve fiyatlarından emin olduğunuz başka nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alınız ve güvenip listenize kaydetdiğiniz nakliyat firması ile iletişime geçiniz size ücretsiz ekspertiz hizmetini sağlamasını rica edin.

Nakliyat firması her ne kadar güvenilir olsada siz eşyalarınızın listesini kırılacaklar ve kırılmacaklar olarak ikiye ayırın ve bu listenin içerisinde yer alan eşyaların fiyatlarını önceden belirleyin. Her ihtimale karşı kırılma, bozulma, yanma ve kaybolma gibi olumsuz sorunlarda bu liste hali hazırda yanınızda olsun.

Eşya nakliyat firmasının ücretsiz olarak sunuduğu ekspertiz hizmeti size ulaştığında o güvendiğiniz ekpertizden fiyat teklifi isteyin ve diğer aldığınız fiyatlar ile size gelen ekpertizin verdiği fiyatları karşılaştırın.

Eğer hizmet alacağınız ekpertiz hizmeti sağlayan nakliyat firması kurumsal ise fiyatlar biraz değişiklik gösterebilir fakat fiyat teklifinden'de önceyapılması gereken nakliyat hizmeti alacağınız firmanın kurumsal bir firma olmasıdır.

Size neler sunabileceğini diğer firmalar ile karşılaştırın.

Böylelikle hem fiyatlar hakkında hemde firmaların size sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olursunuz ve eşyalarınızı taşıtacağınız firmanın güvenilir mi değil mi olduğunu anlamış olursunuz.

Güvendiyseniz eşyalarınızı bu firma ile taşıtabilirsiniz.