Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat - Bursa Evtaş Nakliyat - 0224 327 20 67 - www.evtas.com.tr

Bursa Nülifer Evden Eve Nakliyat

Bursa'nın en gözde ilçelerinden olan nilüfer ilçesinde evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis nakliyat, iş yeri nakliyat, fabrika nakliyat, okul nakliyat, hastane nakliyat, kurumsal nakliyat, resmi daire nakliyat, fuar nakliyat, piyano nakliyat, paket nakliyat, özel eşya nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Bu hizmetlerimiz bursa'nın güzel ilçesi nilüfere en güvenilir nakliyat hizmetleri en iyi fiyatlar teklifleriyle sağlanmaktadır. Nilüfer'de evden eve nakliyat hizmetlerinde lider olan evtaş nakliyat ve taşımacılık şirketi nilüfer ilçesinde evini, işyerini, ofisini, fabrikasını, okulunu, hastanesini, ve diğer nakliyat çeşitlerinden hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize nilüfere özel nakliyat en uygun fiyatı tekliflerini sunmaktadır.

Şimdi a kalite hizmet en uygun nakliyat tekliflerini almak için bizi arayın 0224 327 20 67  yada bizim sizi aramamızı isterseniz lütfen Ücretsiz Ekpertiz linkine lütfen tıklayın. En kaliteli ve en güvenilir en iyi fiyat teklifeleriyle taşınmanıza garanti veriyoruz.

 

Bursa Nilüfer Tarihi

Nilüfer ilçesinin adı, Orhan Gazi'nin eşi "Nilüfer Hatun"dan gelmektedir. Haziran 2016'da Avrupa'da bulunan yaklaşık 27.000 belediye arasından 12 belediyeye Avrupa Konseyi tarafından verilen 'Avrupa Diploması'nı almıştır. 

Bursa'nın güzel ilçesini Nilüfer'in adı - Orhan Gazi Hazretlerinin eşi olan Nilüfer Hatundan gelmiştir.

Nilüfer ilçesi 2016 yılı haziran ayında Avrupa'nın tahmini olarak 27.000 beledeyesinin içinden 12 belediye'ye Avrupa Konseyi tarafından atanılan Avrupa diplomasını almıştır. Bu nedenle'de Türkiye'nin en iyi Bursa'nın en nadide ilçelerinden'dir.

Genişliği tahmini olarak 186km'dir Bursanın en büyük 2.ilçelerinden'dir.

 

 

 
Bursa Nilüfer Semtleri

Akçalar, Beşevler, Çalı, Ertuğrul, Fethiye, Gölyazı, Görükle, Hasanağa, İhsaniye, Kayapa

Bursa Nilüfer Mahalleleri

19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos Zafer, Ahmet Yesevi, Akçalar, Alaaddinbey, Altınşehir, Ataevler, Atlas, Ayvaköy, Badırga, Balat, Balkan, Barış, Başköy, Beşevler, Büyükbalıklı, Cumhuriyet, Çalı, Çamlıca, Çatalağıl, Çaylı, Dağyenice, Demirci, Doğanköy, Dumlupınar, Ertuğrul, Esentepe, Fadıllı, Fethiye, Gökçe, Gölyazı, Görükle, Gümüştepe, Güngören, Hasanağa, Işıktepe, İhsaniye, İnegazi, İrfaniye, Kadriye, Karacaoba, Karaman, Kayapa, Kızılcıklı, Konak, Konaklı, Korubaşı, Kurtuluş, Kuruçeşme, Kültür, Makşempınarı, Minareliçavuş, Odunluk, Özlüce, Tahtalı, Unçukuru, Üçevler, Üçpınar, Ürünlü, Yaylacık, Yolçatı, Yüzüncüyıl

Bursa Nilüfer Köyleri

Atlas Köyü, Ayva Köyü, Badırga Köyü, Başköy Köyü, Büyükbalıklı Köyü, Çatalağıl Köyü, Çaylı Köyü, Dağyenice Köyü, Doğan Köyü, Fadıllı Köyü, Gökçe Köyü, Güngören Köyü, İnegazi Köyü, İrfaniye Köyü, Kadriye Köyü, Karacaoba Köyü, Konaklı Köyü, Korubaşı Köyü, Kuruçeşme Köyü, Makşempınarı Köyü, Tahtalı Köyü, Üçpınar Köyü, Unçukuru Köyü, Yaylacık Köyü, Yolçatı Köyü

Bursa Nilüferin Her Semtine, Mahallesine ve Merkez Köylerine Evden Eve Nakliyat ve Diğer Nakliye Taşımacılık Hizmetleri Vermekteyiz.