Bursa Büro Nakliyat


Bursa Büro Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa'da bğrolarınızı en uygun fiyatlarla taşımaya garanti veriyoruz, Büro nakliyatında öncü firma olan bursa nakliyat firması evtaş nakliyat ve taşımacılık, Bugüne kadar 10000 üzerinde büroyu en uygun ve en kaliteli nakliyat hizmetleriyle taşıdı. 26 yıllık profesyonel nakliyat hizmeti deneyimiyle hizmetler veren bursa nakliyat firması evtaş büroların her türlü taşınma ihtiyaçlarını karşılayarak mükemmel hizmetler sunmaya devam ediyor. Büronuzu şimdi evtaş nakliyat ve taşımacılık ile taşıtın en uygun fiyat tekliflerini alın.


Bursa Büro Nakliyat Hizmetleri

Büro Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle bürolarınızda bulunan en ufak bir eşyayı dahi analiz ederiz. Analizini yaptığımız tüm eşyalarınıza ekpertiz raporu hazırlarız. Böylece büronuzun tüm eşyalarını nakliyat aşamasından önce garanti altına almış oluruz.


Büro Eşya Sigortalama

Nakliyatını gerçekleştireceğimiz büronun ekspertiz raporu onaylandıktan sonraki işlem ise eşya sigortalamadır. Tüm Büro eşyalarınızı en ufacık Büro eşyanıza kadar resmi evraklar ile sigortalıyoruz. Büro eşyalarınız bozulmaya, kırılmaya, kazaya ve kaybolmaya karşı bursa büro nakliyat firması evtaş taşımacılık tarafından sigortalanmış olarak. olası durumlarda zarar gören eşyanızın ücretini yada yenisi alma hakkına resmi işlemler ile sahip olursunuz.


Büro Taşımacılık Garantisi

Bursa büro nakliyat firması evtaş taşımacılığın gerçekleştirdiği her türlü nakliyatın taşınmaya başlamadan önce müşterilerine sunduğu ikinci güvenlik önlemidir. Herhangi bir kaza anında zarar gören eşyaların tamamının yenisiyle değişmesi veyhut eşya ücretlerinin noter huzurunda teslim edilmesidir. Resmi evraklar ile oluşturulan eşya sigortalama herhangi buna benzer durumlar olduğunda büro taşımacılık garantisini devreye alarak taşınan büroların risklerinin sıfıra inmesini sağlamaktadır.


Asansörlü Büro Nakliyatı

Evtaş nakliyat ve taşımacılık firması büro nakliyatında asansörlü araç hizmetlerini münimum fiyatlara düşürüp büro eşyalarının daha hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar.


Büro Nakliyatı Asansörlü Hizmetler

Asansörlü büro taşıma, Asansörlü büro malzemesi taşıma, Asanasörlü büro beyaz eşya taşıma, Asansörlü büro mobilyası nakliyatı, Asansörlü büro cihazları taşıma. Bu asansör hizmetlerini çok uygun fiyat tekliflerimizle bursa büro nakliyat firması evtaş taşımacılık olarak garanti ediyoruz. • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Bağlarbaşı Mahallesi, 1. Hürriyet Caddesi, No:182, Dağlar Apt. Kat:2 Daire:2 16160 Osmangazi/Bursa
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık