Evden Eve Nakliyat Firması

Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir. Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.


Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur.

1 - Birinci aşaması planlamadır.
Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir.

2 - İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur.
Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir.

Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

3 - Üçüncü Aşama taşıma başlar.
Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır.

Evtaş evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı güvence altına alarak eşyalarınızın zarar görmememesini garanti eder.

Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Firmamızda Her Müşterimizin Eşyalarının Taşımacılık Garantisi Altında Nakliyesi Sağlanır.


 • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Kuruçeşme Mh. 8. Akça No:2/A Osmangazi / BURSA
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık