Bursa Fabrika Nakliyat


Bursa Fabrika Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa fabrika nakliyat ve taşımacılık hizmetleri veren evtaş nakliyatın çalıştığı birçok fabrika'da sadece fabrika taşınması değil fabrikaların yüklerinin, kolilerinin, malzemelerinin, makinalarının'da taşınmasını başka bir yere nakliye edilmesi hizmetlerinide sağlar. Evtaş taşımacılığın nakliyat hizmetleri haricinde fabrikalara sağladığı araç, asansörlü araç, depolama hizmetleride var.

Evtaş bursa fabrika nakliyat ve taşımacılık hizmetleri.


Bursa Fabrika Nakliyat Hizmetleri

Bursa Fabrika Taşınma Hizmeti

Bursa'da fabrikaları kusursuz ve garantili olarak başka bir adrese taşıyoruz.
Evtaş nakliyat ve taşımacılık firması fabrikaların taşımacılık sorumluluğunu alarak, Fabrikaya ait her türlü cihazları, mobilyaları, makinaları, fabrika içerisindeki diğer eşya ve yükleri yeni adresine tüm sorumlulukları üzerine alarak resmi sözleşmelerle taşır. Fabrika taşıma işlemlerinde profesyonel ekibimizle hareket ediyor, Fabrikalardaki her türlü sökülecek taşınabilir malzemeleri söküp yeni taşınan adresine montajlarını yapıyoruz.


Bursa Fabrika Nakliyat Hizmeti

Bursa'da fabrikaların her türlü taşınabilir olan malzemelerinin nakliyatını yapıyoruz.
Fabrikaların ağır yüklerini, cihazlarını, makinalarını, kolilerini, malzemelerini, eşyalarını ve fabrikalarda taşınması gereken tüm herşeyi kusurusuz ve sözleşmeli garantili olarak nakliyat hizmetini sağlıyoruz.


Bursa Fabrika Asansörlü ve Vinçli Nakliyat Hizmeti

Bursa'da fabrikalara asansörlü ve vinçli nakliyat ile taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Fabrikaların ağır sanayi işletmelerin eşyalarının asansörlü ve vinçli nakliyat olmasını sağlayarak taşınması zor olan ağır ve büyük malzemeleride evtaş nakliyat bursa firması olarak taşıyoruz bursa nakliyat firması evtaş nakliyat ve taşımacılık fabrikalarda taşınması nakliye edilmesi güç olan eşya ve malzemelerinde taşınmasını garanti ediyor.


Asansörlü Araç Kiralama Hizmeti

Evtaş nakliyat bursa fabrikalarına asansörlü araç kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Her iş için ayrı güçteki asansörlü araç hizmetleriniden faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişime giriniz.


Vinçli Araç Kiralama Hizmeti

Bursa fabrikalarına vinçli araç vinç kiralama hizmetleri veriyoruz, En uygun ve her işte kullanılacak ayrı vinçlerden faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişime giriniz.


Bursa Fabrika Eşya Depolama Hizmeti.

Bursa ve civarında olan tüm fabrikalara fabrikaya özel kiralık eşye depolama alanı hizmetimiz vardır. Her fabrikanın dileğidi eşyası saklayabildiği bu depolar kira anlaşmalarında bağlı kalındığı sürece fabrikaya özeldir asla ikinci bir fabirakının deposu olmadan en güvenilir şekilde dilendiği genişlikte depolama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten yararlanabilmek için bizimle iletişim kurunuz.


 • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Kuruçeşme Mh. 8. Akça No:2/A Osmangazi / BURSA
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık