Bursa Evtaş Nakliyat

Bursa Merkez Osmangazi'de Olan Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Firması Türkiye'nin 81 İline, 957 İlçesine, Evden eve nakliyat, Asansörlü nakliyat, Piyano nakliyatı, Kurumsal işletme nakliyatı, Resmi daire nakliyatı, Devlet dairesi nakliyatı, Fabrika eşya nakliyatı, Ofis nakliyatı, İşyeri nakliyatı, Büro nakliyatı, Hastane nakliyatı, Okul nakliyatı, Asansörlü nakliyat, Asansörlü taşıma, Asansörlü araç kiralama, Özel eşya nakliyatı, Eşya paketleme Hizmetleri Vermektedir.

Bursa Nakliyat Firması110581 Fazla

Nakliyat Hizmeti
40000 Firma

Kurumsal Nakliyat
81 İlde

Nakliyat Hizmeti
957 İlçede

Nakliyat Hizmeti

Bursa Evtaş Nakliyat Hakkında

Evtaş Bursa Evden Eve Nakliyat 1992 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve özveri içerisinde çalışmayı hedeflemiştir. Ayrıca şirket bazında büyümenin tamamı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemiştir.

Yaptığımız, yapacağımız her işte Günümüzün Gelişen teknolojisi ile yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kaliteyi daima ön planda tutmaktayız. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerimze son derece güzel bir hizmet ile çalışmışmaktayız.

Bursa Evden Eve Nakliyat
Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Ailesi
Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Mutlu Profesyonel Ekibi
Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Garantili Sorunsuz Taşıma

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetlerimiz


Asansörlü Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Şehiriçi Nakliyat, Antika Eşya Nakliyatı, Ev Eşya Depolama, Banka Nakliyatı, Parça Eşya Nakliyatı, Ofis - Büro - İş Yeri Nakliyatı, Piyano Nakliyatı, Askılı Tekstil Nakliyatı, Düğün, Nişan, Kına Organizasyon Malzemeleri Nakliyatı, Bursa Nakliyat ve Taşımacılık Firması

En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Sizlerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmektir.

Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

Nakliyat sigortası yapmak.
Marangoz hizmeti ile kusursuz demonte ve monte işlemleri.
İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
Ev eşyanızın tam değer tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
Herhangi hasar durumunda ödemeniz yapılır.