Bursa İşyeri Nakliyat


Bursa İşyeri Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa'da 20000 fazla işyerinin nakliyat hizmetlerini vermiş olan bursa işyeri nakliyat firması her türlü iş yerinin taşımacılık sorumluluğunu alarak nakliyat hizmetini en işyerlerine en profesyonel şekilde sağlıyor. Şimdiye kadar taşıdığı işyerlerinde güzel anılar oluşturan evtaş nakliyat ve taşımacılık hizmeti her zaman müşterilerine güzel ve güler yüzlü işyeri nakliyat hizmetlerini verdi. İşyerinizi başka bir adrese taşımak istiyorsanız evtaş taşımacılık şimdi işyerlerine özel nakliyat hizmetlerini fiyat tekliflerini sağlamaktadır. En uygun ve garantili işyeri nakliyat fiyatlarını almak için bizimle hemen iletişime geçin.


Bursa İşyeri Nakliyat Hizmetleri

İşyeri Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile işyerinizin eşya ve malzeme analizlerini yapıyoruz, Yapılan analizleri raporlar haline getirip işyerinize ait olan her türlü eşyanızı garanti altına alıyoruz. Ücretsiz ekspertiz tarafından raporlanan işyeri eşyaları ve malzemeleri resmi sigortalama işlemleri için ilk yapılan işlemdir.


İşyeri Eşya Sigortalama

İşyerinizde analizini yaptığımız her türlü eşyalarınızı, mobilyalarınızı varsa beyaz eşyalarınızı, elektronik cihazlarınzı ve taşınabilir tüm malzemelerinizi sigorta altına alıyoruz. Eşya ve malzemelerinizin nakliyat güvencesini sağlıyoruz, Yaptığımız sigorta işlemleri ve oluşturduğumuz sigorta evrakları tamamen resmi evraklardır.


İşyeri Taşımacılık Garantisi

Bursa işyeri nakliyat firması evtaş taşımacılık şirketi nakliyat sorumluluğunu aldığı her türlü nakliyat işinde olduğu gibi işyeri nakliyatında'da eşyaların kırılmasına, bozulmasına, kayıp olmasına ve herhangi bir kazaya karşılık olarak şirket taşımacılık garantisini vererek eşyaların zarar görmesi halinde eşya ücreti ödemesi veyahut yenisiyle değişimini sağlar.


Asansörlü İşyeri Nakliyatı

Dilerseniz çok uygun fiyat tekliflerimiz ile sizde işyerinizin eşyalarını eski adresinizden yeni taşıyacağınız adrese asansörlü taşıma talebinde bulunun. Asansörlü eşya nakliyatın normal nakliyat'a göre hız farkı ve daha güvenli taşıma farkı vardır, Asansörlü nakliyat hizmeti tamamen isteğe bağlı bir hizmet olduğundan dolayı biz işyeri nakliyatını talebinde bulunan müşterilerimize asansörlü nakliyatı tavsiye ediyoruz.


İşyeri Nakliyatı Asansörlü Hizmetler

Asansörlü ofis taşıma, Asansörlü ofis malzemesi taşıma, Asanasörlü ofis beyaz eşya taşıma, Asansörlü ofis mobilyası nakliyatı, Asansörlü ofis cihazları taşıma. Bu asansör hizmetlerini çok uygun fiyat tekliflerimizle bursa ofis nakliyat firması evtaş taşımacılık olarak garanti ediyoruz. • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Bağlarbaşı Mahallesi, 1. Hürriyet Caddesi, No:182, Dağlar Apt. Kat:2 Daire:2 16160 Osmangazi/Bursa
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık