Bursa Kurumsal Nakliyat


Bursa Kurumsal Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa Osmangazi merkezli olan nakliyat firmamız kurumsal işletme nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini profesyonel anlamda sağlamaktadır. Bursa kurumsal nakliyat firmaları arasında şimdiye kadar taşımış olduğumuz kurumsal büyük işletmelerin memnuniyetiyle bursa'da en iyi kurumsal nakliyat firması haline geldik. Bu başarımızın yegane sermayesi olan azim ve kaliteli hizmet anlayışımız bizim zaman içerisinde bursa'nın haricinde türkiye'nin birçok bölgesinde tanınıp daha büyük kurumsal firmalar ile iş yapabilme imkanını sağladı, Biz en kaliteli kurumsal taşımacılık hizmetlerimizle en uygun fiyatlara kurumsal işletmeleri resmi sözleşmeyle nakliyatını gerçekleştiriyoruz. En kaliteli hizmetleri, En uygun fiyatları garanti ediyoruz. Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri. Bizi değerli kılan değerlerimizden asla vazgeçmedik.


Bursa Kurumsal Nakliyat Aşamaları

Bursa Kurumsal Nakliyat 5 aşamadan oluşur.

1 - Birinci aşaması kurumsal nakliyat ekspertizdir.
Kurumsal işletme ve şirketlerin nakliyatlarının gerçekleşmesi için öncelikle nakliyesi yapılacak eşya ve malzemelerinin ücretsiz ekpertiz tarafından analiz edilip raporlanması her eşya ve malzemenin en ufak taşınacak parçalara kadar raporda bildirmesi gerekmetir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kurumsal şirket ve işletmelerin eşyalarını en ince ayrıntıya kadar titizlikle raporlarlar.


2 - İkinci aşaması ise kurumsal nakliyatın taşınma planlamasıdır.
Kurumsal işletme yada şirketin taşınma planlaması eski varolan konumdaki yerinde "merdiven, asansör gibi gereçlerin" hesaplanması. Buna bağlı olarak işletme veyahut şirketin yeni konumdaki gereçlerinin hesaplanıp nakliye için programlanması. Nakliyatın hazır hale gelebilmesi için kat hesaplaması ve ekip, taşıma araçlarının ayarlanması planıdır.


3 - Üçüncü aşama ise kurumsal nakliyatın ekip görevleri ve organizasyonu.
Kurumsal nakliyat aşamasında ekibin görevlerinin belirlenerek her ekip bireyinin kendi işini profesyonel anlamda yapması için nakliyatı organize edip ekip görevlerini titizle dağıtmaktır. Dağıtılan bu görevlerde her ekip bireyi yalnızca kendi işiyle sorumlu hale getirilerek nakliyat ve taşımacılık sürecinin hızlanması sağlanmaktadır.

Diğer nakliyat ve taşımacılık hizmetleri veren firmalardan farkımız kendi çatımızın altında kendi işlerimiz için oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz ile "Marangoz ustası, Montaj ustası, Elektronik ustası, Elektirik ustası, Su tesisat ustası, Beyaz eşya yerleşim planlama uzmanı, Mobilya yerleşim ve dekor uzmanı, Eşya sarma ekibi, Eşya paketleme ekibi, Eşya taşıma ekibi ve Eşya yükleme ekibi" hizmetleri sağlamaktır. Her ustamız kendi işlerinde profesyonel anlamda nakliyat aşamasında hizmetler vermektedir. Böylece yapılacak olan nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinde daha başarılı sonuçlar elde edilmiş olup nakliyatın daha hızlı ve risksiz yapılması sağlanmaktadır.

Kurumsal nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz ekiplere haricen ekstra bir ücret talep edilmeden sözleşme şartları üzerinde anlaşıldığı gibi hizmetler verilmektedir.


4 - Dördüncü aşaması ise kurumsal işletme yada şirketinin eşyalarının sigortalanmasıdır.
Tüm nakliyesini gerçekleştireceğimiz hizmetlerin eşya sigortalarını resmi evraklar ile oluşturduğumuz gibi, Kurumsal nakliyat hizmetimizde'de kurumsal işletme yada şirketlerin eşylarınıda garanti altına alıyoruz. Böylece sigortasını gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetinin bursa nakliyat firması olarak "Kazaya, Kaybolmaya, Yanmaya, Kırılmaya, Bozulmaya, Zarar Görmeye" karşılık eşyaları sigortalamış olup herhangi bir problemde yenisiyle değişmeyi garanti ediyoruz.


5 - Beşinci aşaması ise kurumsal işletme yada şirketin taşınmasıdır.
Kurumsal işletme veyahut şirketle oluşturduğumuz resmi anlaşma ve planlamalar sonrasında, Yüklenen eşylar ile kurumsal işletmeyi veya şirketi yeni adresine güvenle anlaştığımız şartlara bağlı kalarak tüm sorumluluğu bursa kurumsal nakliyat firması evtaş taşımacılık şirketi olarak üstlenip nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz.


Kurumsal Nakliyat'ta Diğer Hizmetlerimiz.
 • Kurumsal Şirketlere Eşya Depolama Hizmeti.
 • Kurumsal Şirketler Asansörlü Araç Kiralama Hizmeti.
 • Şehir İçi Kurumsal Nakliyat Hizmeti.
 • Şehir Dışı Kurumsal Nakliyat Hizmeti.
 • Bursa Kurumsal İşletmelere Özel İndirimler.

Kurumsal Nakliyat Asansörlü Taşıma.

Uygun fiyat garantimizle tüm kurumsal nakliyat hizmetlerine asansörlü taşıma hizmetide sağlıyarak kurumsal şirket yada işletmenin daha hızlı taşınmasına yardımcı oluyoruz. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmetinde kurumsal firmalara muhteşem fiyat teklifleri sunuyoruz.


 • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Kuruçeşme Mh. 8. Akça No:2/A Osmangazi / BURSA
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık