Bursa Ofis Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa'da ofislerinizi en uygun fiyatlara ile taşımaya garanti veriyoruz, Ofis nakliyatın öncü firma olan bursa nakliyat firması evtaş nakliyat ve taşımacılık, Bugüne kadar 15000 üzerinde ofisi en uygun ve en kaliteli nakliyat hizmetleriyle taşıdı. 26 yıllık profesyonel nakliyat hizmeti deneyimiyle hizmetler veren bursa nakliyat firması evtaş ofislerin her türlü taşınma ihtiyaçlarını karşılayarak mükemmel hizmetler sunmaya devam ediyor. Ofisinizi şimdi evtaş nakliyat ve taşımacılık ile taşıtın en uygun fiyat tekliflerini alın.


Bursa Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle ofislerinizde bulunan en ufak bir eşyayı dahi analiz ederiz. Analizini yaptığımız tüm eşyalarınıza ekpertiz raporu hazırlarız. Böylece ofisinizin tüm eşyalarını nakliyat aşamasından önce garanti altına almış oluruz.


Ofis Eşya Sigortalama

Nakliyatını gerçekleştireceğimiz ofisin ekspertiz raporu onaylandıktan sonraki işlem ise eşya sigortalamadır. Tüm ofis eşyalarınızı en ufacık ofis eşyanıza kadar resmi evraklar ile sigortalıyoruz. Ofis eşyalarınız bozulmaya, kırılmaya, kazaya ve kaybolmaya karşı bursa ofis nakliyat firması evtaş taşımacılık tarafından sigortalanmış olarak. olası durumlarda zarar gören eşyanızın ücretini yada yenisi alma hakkına resmi işlemler ile sahip olursunuz.


Ofis Taşımacılık Garantisi

Bursa ofis nakliyat firması evtaş taşımacılığın gerçekleştirdiği her türlü nakliyatın taşınmaya başlamadan önce müşterilerine sunduğu ikinci güvenlik önlemidir. Herhangi bir kaza anında zarar gören eşyaların tamamının yenisiyle değişmesi veyhut eşya ücretlerinin noter huzurunda teslim edilmesidir. Resmi evraklar ile oluşturulan eşya sigortalama herhangi buna benzer durumlar olduğunda ofis taşımacılık garantisini devreye alarak taşınan ofislerin risklerinin sıfıra inmesini sağlamaktadır.


Asansörlü Ofis Nakliyatı

Evtaş nakliyat ve taşımacılık firması ofis nakliyatında asansörlü araç hizmetlerini münimum fiyatlara düşürüp ofis eşyalarının daha hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar.


Ofis Nakliyatı Asansörlü Hizmetler

Asansörlü ofis taşıma, Asansörlü ofis malzemesi taşıma, Asanasörlü ofis beyaz eşya taşıma, Asansörlü ofis mobilyası nakliyatı, Asansörlü ofis cihazları taşıma. Bu asansör hizmetlerini çok uygun fiyat tekliflerimizle bursa ofis nakliyat firması evtaş taşımacılık olarak garanti ediyoruz. • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Bağlarbaşı Mahallesi, 1. Hürriyet Caddesi, No:182, Dağlar Apt. Kat:2 Daire:2 16160 Osmangazi/Bursa
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık