Bursa Piyano Nakliyat


Bursa Piyano Nakliyat Firması

Bursa Evtaş Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Bursa ve türkiye genelinde nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini sağlamaya başladığımızdan bu zamana dek 35000 piyano nakliyatı ve taşımacılığı gerçekleştirdik. Piyano nakliyatı diğer nakliyat türlerinden farklı olarak daha riskli bir nakliyat türüdür. Piyano nakliyatın profesyonel olunmadığı taktirde belkide tarihi değeri yüksek olan piyanonun saniyeler içerisinde bozulup kırılması mümkündür. Bursa piyano nakliyatı firması olarak piyanolarınızı en uygun fiyat tekliflerimiz ile garantili taşımayı sağlıyoruz.


Bursa Piyano Nakliyat Hizmetleri

Piyano Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Piyanolarınızın modelini ebatlarını rengine ve nereden nereye taşınacağı hakkında değer bilgisinide raporladıktan sonra piyanonuza piyano nakliye sigortası yapabilmek için Ücretsiz piyona ekspertiz hizmetimizi profesyonel bir nakliyat hizmeti verebilmek için sağlıyoruz.


Piyano Nakliye Sigortalama

Her türlü piyanoya nakliyat sigortası yapıyoruz, Piyano nakliyat sigortalama işlemleri resmi evraklar ile oluşturulan işlemlerdir. Piyano nakliyat sigortalama herhangi bir kaza ve sorun durunda Piyanonun bedelinin ödenmesini sağlamaktadır.


Piyano Taşımacılık Garantisi

Kazaya, kırılmaya, bozulmaya, karşılık sağladığımız piyano taşımacılık garantisiyle sizde piyanolarınızı profesyonel anlamda garanti altına alın. Bursa piyano nakliyat ve taşımacılık firması evtaş taşıyacağı her türlü piyanonun korunmasını ve yerine garantili bir şekilde ulaştırmayı sağlar.


Asansörlü Piyano Nakliyatı

Dilerseniz çok uygun fiyat tekliflerimiz ile sizde piyanolarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olan asansörlü piyano nakliyat hizmetimizden çok uygun fiyat tekliflerimizle faydalanabilirsiniz.


PiyanoNakliyatı Asansörlü Hizmetler

Asansörlü piyano taşıma, Asansörlü piyano malzemesi taşıma, Asanasörlü piyano beyaz eşya taşıma, Asansörlü piyano mobilyası nakliyatı, Asansörlü piyano cihazları taşıma. Bu asansör hizmetlerini çok uygun fiyat tekliflerimizle bursa piyano nakliyat firması evtaş taşımacılık olarak garanti ediyoruz. • Nakliyat Firması Konumu
  Osmangazi / Bursa
 • Nakliyat Firması
  Bursa Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Firması Evtaş Nakliyat
 • Nakliyat Firması Şirket Adresi
  Bağlarbaşı Mahallesi, 1. Hürriyet Caddesi, No:182, Dağlar Apt. Kat:2 Daire:2 16160 Osmangazi/Bursa
 • Şirket Kuruluş Tarihi
  15.01.1992 26 Yıldır Hizmetler Veriyor.
 • Şiket Tecrübesi
  26 Yıl Profesyonel
 • Şirket Kategorisi
  Nakliyat ve Taşımacılık